Шкода чи користь кипяченої води
Напевно, не знайдеться людини, яка б не коштувала кип’ячену воду. Заведено думати, що під час цього процесу вбиваються мікроби та зменшується мінералізація води. Особливо, це поширюється на воду з-під крана. Але чи дійсно це так? Чи може кип’ятіння замінити фільтр, видаливши зайві домішки з рідини?
Користь кип’яченої води
Для того, щоб зрозуміти чи рекомендується вживати таку воду, достатньо зробити звичайний хімічний аналіз води перед кип’ятінням та після. Практика доводить, що дійсно, вода, яка піддається термальним змінам має свої переваги, серед яких:
· Пришвидшення виведення токсинів
· Нормалізація обміну речовин в організмі
· Активна робота кровоносної системи
· Послаблення шлунку
На додаток, науковці стверджують, що тепла кип’ячена вода запускає роботу мозку та покращує інтелектуальні здібності. Але, всі аргументи щодо користі кип’ятіння води є поверхневими та не мають ні одного офіційного підтвердження.
Спростовуємо цілющі властивості води
Для того, щоб зрозуміти, що кип’ячена вода не зовсім підходить до вживання, достатньо переглянути шкільну програму з біології про розвиток та розмноження бактерій та мікробів. Наука «цитологія» стверджує, що переважна частина одноклітинних завмирає за температури вище 60°С. Проте, для таких організмів, як гіпертермофіли, найбільш сприятлива температура для існування – 80°С. З цього можна зробити висновок, що навіть після кип’ятіння у воді залишається переважна кількість мікробів та організмів. Деякі люди стверджують, щоб позбутися шкідливих бактерій достатньо кип’ятити воду щонайменше 10 хв. Але чи робите ви так? Впевнені, що ні. Хіба що одиниці дотримуються такого суворого контролю.
Не варто забувати, що за температури вище 35°С відбувається процес руйнування структури води, після чого вона стає «мертвою». Про особливості такої рідини ми згадували у попередніх статтях.
Варто зазначити, що висока температура не зменшує вміст таких поширених у воді домішок, як феноли, нафтопродукти, органіка, пестициди тощо.
Висновки
Ми не можемо однозначно стверджувати, що кип’ячена вода шкідлива чи корисна для людини. Проте, ми точно знаємо, щоб не вигадувати, як покращити стан води з-під крана достатньо встановити ефективну систему очищення.
На ринку водопідготовки представлене велике різноманіття фільтрів та обладнання для води – від простих установок (фільтр-глечик) до сучасних автономних систем (магістральний фільтр, зворотний осмос).
Найефективнішим способом видалення домішок є очищення системою зворотного осмосу. Завдяки трьом ступеням фільтрації вода має ідеальний стан та якість, адже знищується близько 99,6% домішок.
Підібрати обладнання для очищення води у квартирі чи будинку допоможуть фахівці компанії Softis.ua. Ми гарантуємо, що завдяки товарам, що наявні в інтернет-магазині softis.ua ви користуватиметеся тільки смачною та корисною водою.
Для зв’язку зі спеціалістом, звертайтеся: +38 067 360 07 07 +38 099 360 07 07 +38 073 360 07 07