Чому не можна пити морську воду
Всі ми знаємо, що для вживання корисна виключно чиста вода. Проте бувають випадки, коли ми можемо випити не зовсім звичну нам рідину. Для прикладу, таке часто трапляється під час відпочинку на морі, коли ненароком можна ковтнути соленої води. Чи вливає морська вода на організм людини? І що робити, якщо діти ковтнули розсолу?

Шкода морської води на організм людини
Відповідаючи на питання чи можна вживати морську воду, впевнено кажемо, що ні! Вона не придатна для пиття і причина тому великий вміст розчинених солей та мінеральних речовин. Не дивно, що її називають розсолами. Що ж буде, якщо його випити? Не будемо категоричними, звісно, що для дорослої людини одноразове вживання води не суттєво зашкодить організму, що не можна сказати про дітей. Тому, відпочиваючи на березі моря, важливо говорити дітям про правила безпеки у воді, зокрема, пояснювати, що вживати воду категорично заборонено.
Зараз спробуємо розібратися, що на що саме впливає вживання морської води. Отже, головною її відмінністю є надлишковий відсоток мінеральних речовин, що ніяк не відповідає нормам питних вод. Тому не дивно, що організм погано реагує на потрапляння такої рідини. Якщо у вашому оточенні є моряки, то вони точно знають, які наслідки можуть виникнути. Для тої категорії людей, у кого немає таких знайомих зараз пояснимо.
Зазвичай, після вживання навіть 100 мл розсолів передбачаються такі наслідки:
· найпершою страждає система травлення та шлунок;
· пошкоджується робота нирок;
· за рахунок великої кількості солей організм втрачає рідину та може розпочатися процес зневоднення (залежно від кількості випитої рідини може призвести до смерті);
· погіршення роботи головного мозку (трапляються випадки його набрякання).
Важливою особливістю розсолів є той фактор, що наслідки після вживання наступають найближчим часом. Адже організм дуже швидко вбирає таку рідину. Приблизно цей процес виглядає так: спочатку вода всмоктується клітинами ротової порожнини, потрапляє до стравоходу, а потім відбувається згубне переміщення тонким кишечником та розчинення в крові. Так як, вся кровоносна система циркулює через нирки, відповідно солі осідають і на них.
Як правило, у дорослих весь процес супроводжується нудотою та різким болем в області живота. Це може свідчити про роз'їдання стінок шлунку. У дітей всі побічні ефекти проявляються більш виражено – блювота, підвищення температури тіла, діарея тощо.
Тому, якщо неприємна ситуація зі вживанням морської води виникла, необхідно одразу звернутися до лікаря. Щодо порад першої медичної допомоги рекомендують звільнити шлунок, тобто викликати блювоту. Також, для запобігання зневодненню важливо підтримувати водний баланс, тому вживання чистої питної води є обов’язковим.
Чи можливо очистити засолену воду?
На щастя, до кранів українців не потрапляє морська вода, як правило, її попередньо очищують. Проте, навіть системи водоочищення, які зараз використовують, не дають настільки якісного результату. Це пояснюється їх зношеністю та довгим терміном експлуатації, як правило, це обладнання ще радянських часів, яке давно пошкодження за рахунок мінералізації та засоленості вод. Тому, у багатьох південних районах України спостерігається не якісна подача питної води з кранів, яка потребує додаткового очищення.
Проте, вирішення проблеми є навіть для засоленої морської води! Сучасні виробники створили інноваційні технології, які допомагають розсоли придатними для пиття. Для цього використовується спеціальний фільтр, який виготовлений зі спеціального матеріалу, щоб солі води не роз'їли колбу, при цьому він є абсолютно безпечним для організму. Крім того, водоочисне обладнання має особливу конструкцію, адже вода проходить не одну стадію очищення та покращення якості.
На сайті softis.ua представлений саме такий перелік фільтрів та водоочисних систем від найкращих виробників. Тільки перевірене обладнання, яке слугуватиме не один рік та надасть вам змогу вживати корисну та чисту воду. В інтернет-магазині наявні всі моделі за доступними цінами. Для впевненості вибору рекомендуємо проконсультуватися з нашими спеціалістами, які швидко та професійно допоможуть обрати обладнання та оформити замовлення.
Для безкоштовного зв’язку з нашим фахівцем телефонуйте: +38 067 360 07 07 +38 099 360 07 07 +38 073 360 07 07
Затримка води в організмі – це знайоме явище багатьом з нас. Але мало хто здогадується, що цей процес супроводжується не тільки дискомфортом. Як правило, існує перелік супутніх проблем, на які варто звернути увагу. Ми проаналізували думки найкращих фахівців та виокремили поради, як правильно вивести воду з організму.
Науковий прогрес дав змогу вивчити тему води в космосі на новому рівні. Ще якихось 30 років тому вчені лише наводили свої гіпотези щодо того чи іншого факту, а сьогодні вони впевнено запевняють, що вода в космосі існує: молекули рідини були виявлені на Місяці, а пари вологи у твердих шарах Венери. Ці факти є чудовим підтвердженням того, що вода – це життєво важливий елемент не тільки на Землі.
На сьогодні, з розвитком інноваційних технологій важко стверджувати, що існує якийсь один конкретний спосіб очищення води, який би мав суттєві переваги над іншими. Всі методи, які зараз представлені на ринку мають свої переваги та недоліки. Тому, щоб зрозуміти, який саме спосіб очищення води підійде для вас, пропонуємо розглянути кожний окремо.
На сьогодні існує великий асортимент мінералізованих вод, тому не дивно, що вона користується попитом серед споживачів. Одні вживають її в лікувальних цілях, інші – збагачують свій організм корисними мікроелементами. Головне, що вона доступна в магазинах та аптеках, тому зовсім не обов’язково їхати на курорти для покращення стану здоров’я.
Дистильованою називають воду, з якої повністю видалені будь-які домішки, хімічні речовини та інші сполуки, тобто вона є абсолютно чистою. Для чого це роблять? Справа в тому, що дана вода широко використовується як у побуті (для техніки), так і в різних галузях господарства (для поливу, рідина в автомобільній сфері)
Процес очищення води присутній в усіх сферах нашого життя, не є винятком і хімічна промисловість. В цій це потрібно для того, щоб видалити з води домішки різного типу, зменшити жорсткість та вміст металів. Саме після пропускання через фільтр вода придатна для використання як сировина для приготування розчинів та може застосовуватися в системах опалення та охолодження; як спосіб транспортування твердих часток чи промивання систем; в установках мембранного типу котлах.
Для правильного функціонування організм людини потребує постійної підтримки водного балансу. Покращений метаболізм, нормалізація тиску, зменшення ризику виникнення тромбозу, покращене самопочуття – це далеко не весь перелік позитивних результатів щоденного вживання близько 2 л чистої рідини. Щоправда, цей показник залежить від особливостей організму та фізичного навантаження.
Поради щодо встановлення магістрального фільтра
Будуть особливо корисні людям, які обрали обладнання на трубу для початкової стадії очищення. Саме магістральні фільтри є одними з найпоширеніших варіантів поліпшення води для приватних будинків або котеджів. Про особливості різних видів цього обладнання та правила їхнього монтажу розповімо далі.