Чи можна пити багато води
Здавалося б, що такий життєво необхідний елемент як вода не може завдати шкоди організму людини. Багато спеціалістів наголошують на дотриманні водного балансу щодоби. Проте, на жаль, мало хто уточнює, що для нормальної роботи органів важливо пити виключно якісну та корисну воду. Окрім цього, достатню увагу слід приділяти кількості випитої рідини. У попередніх статтях ми розкривали тему рекомендованого об'єму рідини для вживання. Та чи задумувалися ви над тим, до чого може призвести надлишок води в тілі людини? Адже деякі люди переконані, що 3-4 л випитої рідини за добу позитивно впливають на внутрішні процеси. Зараз розберемося чи насправді це так.
Що буде якщо пити велику кількість води?
Тіло – це організм, який реагує на всі процеси, що виконує людина. Ви напевно помічали, що від вживання певних продуктів з'являються різні наслідки: після солоних страв та алкоголю – набряки, бобових – здуття. Відповідно, якщо випивати велику кількість рідини за добу порушується робота життєво важливих органів. Особливо це стосується холодної води, яка негативно впливає на печінку, шлунок, жовчний міхур тощо. Річ у тому, що насичуючи тіло водою низьких температур, відбувається процес зігрівання, тобто тіло виділяє більше незапланованої енергії, яка необхідна для перетравлення їжі.
Певна кількість дієтологів та прихильників води зараз будуть стверджувати, що вживання її над нормованого об'єму навпаки, покращує метаболізм, надає природного рум'янцю на обличчі, очищує нирки й ще повний перелік, на перший погляд, таких корисних змін. І це, певною мірою, правильно, всупереч маленькій, але такій важливій деталі. Всі перераховані вище ефекти зникають через 2-3 місяці регулярного вживання, тобто, коли організм пристосовується. Після цього виникають серйозні проблеми з серцем, печінкою, нирками та іншими органами.
Чому рекомендують пити багато води?
Дійсно, багато спеціалістів говорять про те, що потрібно пити достатньо води. Ключовим словом цієї думки є достатньо! Не багато, не 2-3 л, а певну дозу. Ваш організм повинен отримувати нормальне водонасичення, без надлишку та шкоди. Тому важливо розрізняти поняття «багато» та «міра».
Для людей віком від 20 років середньодобова норма чистої рідини складає близько 2 л. Але тут також потрібно враховувати деякі чинники:
· Фізична активність
· Спосіб життя
· Вага
· Сезонність та погодні умови
Не менш важливим є факт, що потрібно прислухатися до свого тіла. Якщо відчуваєте спрагу – напийтеся води; якщо ні, але ви дотримуєтеся водного балансу, то достатньо робити 3-4 ковтки кожну годину.
Яку воду краще пити?
Це питання хвилює багатьох, адже корисна та чиста питна вода все швидше стає на вагу золота. Для того, щоб дати об’єктивну відповідь, варто звернутися до висновків екологічної служби, яка стверджує, що на сьогодні, враховуючи останні події, вода з центрального водопостачання у більшості областей не придатна до пиття.
Єдиним розумним виходом із даної проблеми є встановлення ефективної системи очищення. Головна її перевага - постійна наявність чистої та корисної води вдома, як для вживання в сирому вигляді, так і для приготування їжі та напоїв.
Найкращим варіантом обладнання для очищення води є система зворотного осмосу. Це високоякісне обладнання, яке охоплює декілька кроків очищення:
1. Видалення механічних домішок.
2. Очищення через осмотичну мембрану.
3. Постфільтр та мінералізатор для покращення смаку.
В інтернет-магазині softis.ua можна ознайомитися з перевагами даного обладнання, зрозуміти принцип роботи, а також зробити безкоштовний швидкий аналіз питної води. Спеціалісти компанії Softis.ua гарантують якісне обслуговування та допомогу при виборі та замовленні товару.
Номер телефону фахівців для консультації: +38 067 360 07 07 +38 099 360 07 07 +38 073 360 07 07