Є проблеми з водою?

Є проблеми з водою?

Як правильно вивести воду з організму

 

Затримка води в організмі – це знайоме явище багатьом з нас. Але мало хто здогадується, що цей процес супроводжується не тільки дискомфортом. Як правило, існує перелік супутніх проблем, на які варто звернути увагу. Ми проаналізували думки найкращих фахівців та виокремили поради, як правильно вивести воду з організму.

Чому рідина затримується в тілі?

Людський організм – це складна система, в якій всі процеси тісно пов'язані між собою. Для того, щоб органи без проблем виконували свої функції бажано дотримуватися здорового способу життя та правильного харчування. Проте, в сучасному світі це не всім вдається. Саме тому, у багатьох випадках тіло людини дає збій. Одним із прикладів порушення роботи внутрішніх органів є зайва вода. Вона виникає у той час, коли організм відчуває порушення саморегуляції. Фахівці стверджують, що багато людей нехтують такими сигналами, що може призвести до ускладнень життєво необхідних органів, наприклад нирок чи серцево-судинної системи.

Що ж призводить до затримки води в організмі? Лікарі це пояснюють, як спрацювання так званого внутрішнього механізму в тілі людини.

По-перше, це вживання препаратів, що пришвидшують виведення води з тіла (сечогінних засобів чи відповідних продуктів). У цьому випадку працює ефект накопичення, тобто м'язи розуміють, що відбувається інтенсивний рух води по тілу. Для того, щоб не втратити її спрацьовує самозахист – тіло починає збирати воду. Саме тому, вживання ліків, які впливають на гідробаланс має контролюватися лікарем згідно назначеного рецепта.

По-друге, набряки дуже залежать від харчування. Вживання солодких, алкогольних напоїв, а також надмірної кількості солі призводить до затримки води в організмі. Тіло самотужки накопичує рідину, для того, щоб розбавити токсичні речовини, які потрапляють до нього завдяки їжі. Ви тільки згадайте, як ми хочемо пити після пересолених страв!

Третім, не менш вагомим фактором, який впливає на гідробаланс – є малорухомий спосіб життя. Під час сидіння м'язові тканини ніби передавлюють судини та унеможливлюють плавне перетікання води по тілу.

Як правильно вивести воду з організму?

Ми дали поради, як запобігти появі затримки води. Але, що робити, якщо набряки вже виникли? Адже вони не лише створюють дискомфорт, а й порушують роботу всього тіла. Наприклад, людям, які страждають на затримку води складно довгий час стояти на ногах та перебувати у рухомому положенні.

Якщо вже виникла така проблема, пропонуємо декілька дієвих порад, які допоможуть нормалізувати водний баланс організму. Перше, з чого варто розпочати – це нормалізація режиму дня та дотримання правильного харчування. Багато хто подумає, що потрібно дотримуватися дієти, що під силу не всім. Проте запевняємо, що достатньо виключити зі свого раціону продукти, які впливають на затримку води. До них відносяться: жирна та солона їжа, солодкі газовані напої, консерви та прянощі, а також олії, смаження, копченості тощо.

Важливим фактором у боротьбі з набряками відіграє фізичне навантаження. Щоденна прогулянка на свіжому повітрі протягом 40-60 хв значно покращить самопочуття та здоров'я.

Крім того, намагайтеся контролювати вживання води. Пам'ятайте, що в середньому наш організм потребує 1,5-2 л чистої рідини. Бажано випивати денну норму до 18:00, таким чином ви вбережете себе від небажаних набряків зранку.

Пийте тільки якісну та корисну воду, яка збагатить організм природними мікроелементами. Маєте проблеми з якістю води з-під крана? Спеціалісти компанії Softis.ua знають різні вирішення неприємної ситуації. Найпоширенішим способом покращення стану питної води є встановлення сучасної системи очищення зворотного осмосу. Спеціальна мембрана дозволяє видаляти до 99,6% домішок, а додатковий мінералізатор насичує воду життєво необхідними елементами. Багатоступеневе очищення дозволяє вживати воду відразу з-під крана у сирому вигляді. Більш детальну інформацію щодо водоочисного обладнання можна отримати у консультантів інтернет-магазину Softis.ua.

Лінії для прямого зв’язку з оператором: +38 067 360 07 07 +38 099 360 07 07 +38 073 360 07 07

Схожі статті
Запитати у менеджера