Бутильована вода користь чи шкода?
Для правильного функціонування організм людини потребує постійної підтримки водного балансу. Покращений метаболізм, нормалізація тиску, зменшення ризику виникнення тромбозу, покращене самопочуття – це далеко не весь перелік позитивних результатів щоденного вживання близько 2 л чистої рідини. Щоправда, цей показник залежить від особливостей організму та фізичного навантаження.
Не менш важливим є умова, що для щоденного вживання рекомендовано обирати тільки корисну та здорову воду. Так, як водопровідна система в Україні давно застаріла, відповідно і стан води з-під крана не зовсім відповідає смаковим характеристикам. Тому багато людей користуються послугою замовлення бутильованої води. Та чи справді вона якісна? Розглянемо детально воду в пляшка
х.
Користь бутильованої води: міф чи реальність?
Однозначної відповіді на це питання ми дати не можемо. Вся справа в тому, що на шкідливі фактори герметично фасованої рідини впливає декілька чинників. Одним з найважливіших є відповідальність виробника. Саме від його добросовісного ставлення залежить якість питної води. Щоправда, існують відповідні виробничі норми, згідно яких повинна відбуватися перевірка та затвердження товару. Нюансом є той факт, що подібний процес виконується один раз на місяць, тому чи відповідає маркування та склад, зазначений на етикетці знає тільки виробник. Крім того, варто зазначити, що господарі товару можуть навмисно не вказувати в описі певні небезпечні речовини. Вони можуть бути присутні у воді в малій кількості, проте при щоденному вживанні цього буде достатньо, щоб завдати шкоди організму.
Другим, не менш важливим фактором, який вказує про негативний вплив бутильованої води на здоров'я людини – є склад тари, а точніше, наявність в ній бісфенолу А. Ця речовина входить до низькоякісних пластмас, яку виробники можуть використовувати для економії витратних матеріалів.
Варто пам'ятати, що зберігання води в будь-якій пластиковій тарі можливе не довше 2 років. Після цього, можливе насичення води шкідливими речовинами, які згубно впливають на здоров'я.
Як зменшити шкідливий вплив води на організм?
Якщо ваша сім'я користується виключно бутильованою водою, рекомендуємо додатково фільтрувати її завдяки фільтра-глечика. Він невеликих розмірів та здатний покращувати стан рідини. Раціональним варіантом для отримання корисної на якісної води є встановлення системи очищення. Для приватних будинків найкраще підійте зворотній осмос, а для квартири – проточний фільтр зі змінними картриджами для певного типу забруднення.
З алишаючи вибір за купівлею води в тарі, обирайте перевірених виробників, які для виготовлення товару використовують власну свердловину та дотримуються норм та правил.
Бюджетним варіантом вживання корисної води – є придбання відповідної системи очищення. Для того, щоб вибрати ефективне обладнання, проконсультуйтеся з фахівцями softis.ua. Багаторічний досвід нашої компанії на ринку водопостачання гарантує вам щоденне вживання якісної та здорової води. Із необхідним асортиментом можна ознайомитися на сайті або в інтернет-магазині softis.ua.
Якщо у вас виникли питання, телефонуйте: +38 067 360 07 07 +38 099 360 07 07 +38 073 360 07 07