Є проблеми з водою?

Є проблеми з водою?

Поради щодо вибору УФ-знезаражувача

Особливо будуть корисні людям, що мають проблеми з бактеріальним забрудненням води. У зв’язку з масштабними екологічними аваріями, сьогодні УФ-фільтри є дуже поширеними. На що варто звернути увагу, обираючи обладнання? Розкажемо далі.

Що таке УФ-знезаражувач?

Процес знищення всіх мікробів та бактерій шляхом проходження води через ультрафіолетову лампу – називається УФ-знезаражування. Такий спосіб очищення води є абсолютно безпечним та не руйнує природну структуру рідини. Перевагою використання УФ-фільтрів є також запобігання виникнення нових мікроорганізмів у воду протягом тривалого часу.

У каталозі Softis.ua наявні останні новітні моделі, що відрізняються своїми технічними особливостями, а також ціновою категорією. Тому ви обов’язково підберете необхідне обладнання, виходячи з особистих потреб та стану води з-під крана.

Безкоштовна детальна консультація та допомога: +38 067 360 07 07 +38 099 360 07 07 +38 073 360 07 07

Як працює УФ-фільтр?

  Вся технологія знезараження води полягає у проходженні рідини через ультрафіолет зі спеціальними хвилями випромінювання. Провівши низку експериментів, науковці встановили, що безпечними для людини та ефективними для руйнування ДНК мікроорганізмів є коливання від 200 до 300 мкм. Відтак, спеціалістам вдалося винайти прилад, який може очищувати від бактерій та мікробів проточну воду. Це означає, що зручність УФ-знезаражувача у тому, що його ефективність 1-10 с води з-під крана.

Важливим є момент того, що хоча ультрафіолетові лампи характеризуються довгим терміном експлуатації, проте ефективність їх роботи з часом поступово знижується. Наглядно зрозуміти цей процес важко, тому для перестрахування необхідно проводити заміну робочого елемента у терміни, зазначені виробником. Як правило, одна лампа працює до року, за умови середнього ступеня забруднення води.

Використання УФ-знезаражувача доволі просте та безпечне. Ми рекомендуємо віддавати перевагу лампам із низьким тиском, але вищої потужності. Довжина хвиль таких приладів не перевищує 240 нм, тому він чудово підходить для знищення різного типу бактерій.

Поради щодо вибору УФ-знезаражувача

 Для того, щоб вода пройшла ультрафіолетові хвилі її попередньо необхідно очистити. Тому, УФ-фільтри застосовуються на кінцевому етапі зворотного осмосу чи ультрафільтрації. Це пояснюється тим, що забруднена вода впливає на роботу лампи та значно скорочує її ефективність та термін роботи.

Ми підібрали основні моменти, на які необхідно звернути увагу, купуючи УФ-знезаражувач:

1.        Важливо, щоб УФ-прилад відповідав вашій системі очищення.

2.      За можливості, краще віддавати перевагу універсальним УФ-знезаражувачам.

3.      Матеріал виготовлення, що прослужить довше – це пластик або нержавіюча сталь.

4.     Звертайте увагу на потужність та ресурс ламп. Рекомендуємо вибирати обладнання середніх показників.

5.      Не менш важливою є продуктивність, яка залежить від ваших потреб, необхідність у чистій воді, кількості осіб тощо.

Важливість використання системи очищення

Ми вже приводили доказові факти того, що забруднена вода завдає шкоди нашому організму й відображається на роботі та терміні експлуатації побутових приладів. Щодо необхідності знезаражування також необхідно враховувати бактеріологічний світ води. Він є дещо підступним у порівнянні з іншими видами домішок, адже у більшості випадках його не можна побачити наглядно (не враховуючи великі дози мікробів, коли змінюється колір та запах води).

Спеціалісти компанії Softis.ua щотижнево надають безліч консультацій та рекомендують моделі обладнання УФ-знезараження. Адже, як показує досвід, на сьогодні очищення води від різного виду бактерій – це поширена практика навіть людей, що користуються власною свердловиною чи колодязем.

В інтернет-магазині softis.ua ви можете не лише ознайомитися з ефективними сучасними моделями УФ-фільтрів для води, а й замовити консультацію нашого спеціаліста. Пийте тільки чисту та здорову воду!

Схожі статті
Запитати у менеджера