Є проблеми з водою?

Є проблеми з водою?

Поради, що допоможуть вибрати фільтр для води правильно

Напевно, що складно знайти людину, яка хоча б один раз за життя не чула про сумнівну якість води з-під крана? Та попри на це більшість споживачів продовжують пити рідину у сирому вигляді, наражаючи при цьому на небезпеку не лише себе, а й всю родину. Чому ж так відбувається, що знаємо, що не можна, але все одно використовуємо?

Головних причин, чому люди п’ють забруднену воду з-під крана не так вже й багато. По-перше, вагомий фактор належить фінансовій складовій. На жаль, не всі сім’ї можуть регулярно купляти воду в бутлях або ж встановити ефективну систему очищення. По-друге – це нехтування своїм здоров’ям. Ми провели невелике опитування серед містян та поставили їм єдине питання: «Чи знаєте ви, що вода з-під крана може згубити ваше здоров’я?». У результаті виявилося, що більшість перехожих віддають зовсім невеликий відсоток на те, що питна вода – це вагомий чинник нашого самопочуття. Ба більше, багато людей запевняють, що на сьогодні, це не актуальне питання. То чому ж тоді все більше споживачів цікавляться, яка система очищення буде ефективною саме для їх рідини?

Різновиди фільтрів для води

Перед тим, як почати вибирати фільтр для квартири чи будинку, рекомендуємо зробити декілька кроків:

1.        Здати пробу води до лабораторії. Це допоможе зрозуміти, які саме елементи потрібно зменшити.

2.      Розрахувати приблизний об’єм очищеної води на добу для вашої сім’ї.

3.      Визначити власні фінансові спроможності, враховуючи покупку обладнання та його регулярне обслуговування.

Ці всі пункти допоможуть швидше визначитися з тим чи іншим видом фільтра, не залежно від того, купуєте ви обладнання самотужки чи користуєтеся допомогою спеціалістів.

Які ж бувають системи очищення води? Вони відрізняються спроможністю, типом фільтрації, ефективністю, вартістю тощо. Пропонуємо вам ознайомитися із загальними характеристиками найпоширеніших варіантів обладнання.

Фільтр-глечик – найпростіший з усіх типів очисного обладнання. Називати даний девайс «очисною системою» - це занадто гучно, скоріше, компактним фільтром для невеликих об’ємів рідини. Фільтр-глечик ідеально підходить забезпечення очищеною водою літніх людей, на дачу або колективу з 2-3 осіб. Щоправда, змінний елемент у такому обладнанні швидко забруднюється, тому потрібно бути готовим до регулярної заміни картриджа. Дещо схожі характеристики мають фільтри на кран.

Магістральні фільтри – вибудовуються під мийку або на стіну. Між собою відрізняються типом підключення та дещо функціональністю, хоча мають схожу комплектацію та ефективність. Залежно від виду приладу, складаються з 1,2,3 та навіть 4 колб. Заміна картриджів у таких фільтрах зазвичай рекомендується через кожні 4-6 місяців.

Фільтри з мембраною – більш ефективні системи, що за комплектацією схожі на магістральні, але мають у своєму складі додатковий мембранний елемент (картридж з капілярними волокнами розміром 0,1 мкм). За нормальних умов робочий ефективний час цього фільтра складає близько року.

Осмотичні системи – найефективніший та найпоширеніший спосіб швидко та безпечно очистити навіть дуже забруднену воду. Принцип роботи обладнання полягає у багатоступеневій фільтрації води, зокрема, проходженні її через мембрану зворотного осмосу. Її особливість полягає у тому, що вона здатна пропускати тільки ті молекули рідини, що максимально наближені до природної молекули води. Як правило, осмотичні системи облаштовані додатковим баком для мінералізації очищеної води.

Не залежно від того, який саме варіант фільтра для води вам підходить, головне, вибирайте надійного виробника та перевірений магазин. Впевнені, що разом з обладнанням на softis.ua ви зможете пити очищену та корисну воду.

Схожі статті
Запитати у менеджера