Є проблеми з водою?

Є проблеми з водою?

Чи можна зробити фільтр самому

Велика кількість народних умільців, напевно, не одноразово задавалися питанням «Чи можна зробити фільтр самому?». Особливо актуальним це питання є для людей, у яких жахлива якість води з-під крана. Це може бути не лише неприємний запах чи наявність механічних домішок (піску, мулу, іржі тощо), а й перевищений вміст солей жорсткості, хлоридів, заліза, нітратів тощо.

Як покращити стан питної води?

Якщо ви постійно стикаєтеся з великим накипом у чайнику, або неприємними слідами на поверхнях, це може означати тільки одне – ваша вода навряд чи придатна для пиття. У цьому випадку ефективним рішенням проблеми буде встановлення системи очищення. Для того, щоб обрати правильне обладнання важливо зробити хімічний аналіз вашої води та проконсультуватися зі спеціалістами. Компанія Softis.ua вже понад 10 років допомагає споживачам користуватися очищеною та корисною водою. Секрет нашого успіху полягає в особливому підході до кожного клієнта та якісному сучасному обладнанні.

Обрати необхідний фільтр для будинку чи квартири допоможуть наші фахівці: +38 067 360 07 07 +38 099 360 07 07 +38 073 360 07 07

Але не всі користувачі водопровідної мережі можуть дозволити купити сучасний фільтр. Невже це означає, що єдиним доступним варіантом пити чисту рідину для них є куплена бутильована вода?

Чи можна зробити фільтр самому?

Українці – не лише незламний народ, а й доволі винахідливий. Ви тільки згадайте скільки наших земляків відкрило світових новинок. Тому зовсім не дивно, що існують народні методи очищення води, для яких необхідна мінімальна кількість речей. У цій статті ми підібрали найпоширеніші поради, які допоможуть покращити стан та якість вашої води з-під крана.

Примітка: всі наступні варіанти очищення є короткочасними та можуть використовуватися періодично. Їх ефективність залежить від початкового стану води.

1.        Домашній фільтр з пластикової пляшки. Цей спосіб очищення води ідеально підходить на дачі, коли немає можливості пити очищену воду. Особливих витрат на його створення не потрібно, але бажано запастися терпінням та витримкою. Отже, для фільтра знадобиться: 5-літровий бутель, сухі неароматизовані серветки, пластикове відро з кришкою, вата, а також марля або сито. Для початку у кришці відра зробіть отвір, який буде однакового розміру з горловиною пляшки. Обріжте дно бутля та з’єднайте з кришкою відра. На вигляд у вас має вийти ніби величезна лійка у відрі з кришкою. Шийку пляшки обмотайте марлею та покладіть до неї спочатку вату, а потім декілька шарів серветок. Після цього можна наливати до бутля воду для фільтрації.

2.      Вугільний фільтр. Можна використовувати знайоме нам активоване вугілля. Особливо ефективним воно буде для покращення органолептичних показників. Просто додайте до 1 л води 5 таблеток та дайте постояти 2-3 год. Після цього потрібно процідить воду через марлю.

Інший спосіб буде дещо клопітливий, але він дозволяє отримати більшу кількість очищеної рідини. Вам знадобляться бруски будь-якого дерева, окрім хвойних. Поліно потрібно гарно обпалити, до моменту появи червоного кольору. Після того, як воно повністю охолоне обмотайте декілька разів його в марлю. Так званий фільтр готовий! Покладіть його у посудину та додайте води. весь наступний процес аналогічний, як з активованим вугіллям.

Важливо! Один брусок дерева бажано використовувати не більше трьох днів поспіль! Далі він є не ефективним.

Висновок

 Ми дали декілька порад, як за відсутності водоочисного обладнання покращити стан води. Проте звертаємо вашу увагу, що дані способи очищення є мало ефективними, тому все ж рекомендуємо звернутися до фільтрів та систем очищення.

Компанія Softis.ua, виходячи зі свого 10-літнього досвіду запевняє, що найкращим способом очищення води від домішок є система зворотного осмосу. Сучасне ефективне обладнання гарантує видалення домішок до 99,6%, а використання мінералізатора забезпечить користь та джерельний смак очищеній воді. Найкраще піклування про свою сім’ю – це встановлення фільтрів для води, що представлені на сайті softis.ua.

Схожі статті
Запитати у менеджера