Є проблеми з водою?

Є проблеми з водою?

Монтаж питного фільтра

Питна вода, без перебільшення виконує вирішальну роль в існуванні всього живого, особливо людини. Статистика свідчить, що без їжі ми зможемо прожити близько 50-60 днів, а без води – не більше 6 діб. Вона є життєво необхідним елементом, який бере участь у всіх процесах. Проте, саме рідина, за думкою науковців, є головною причиною появи більшості захворювань людини, а точніше, наявність в ній шкідливих речовин. Враховуючи той факт, що середня норма споживання води за життя людини складає приблизно 75 м3, можна зробити висновок, що наше здоров’я в більшості залежить від стану та якості вживаної води. Саме цим пояснюється рекомендація встановлення фільтра для води вдома.

Коли потрібно купувати фільтр?

Небезпека використання неочищеної води полягає, як у негативному впливі для здоров’я, так і передчасного виходу з ладу побутових приладів. Навіть, якщо вам здається, що вода з-під крана відмінна, рекомендуємо відвести пробу до лабораторії, адже певна частина компонентів, у тому числі важких металів, не мають явних ознак. У результаті, вживання води з перевищеними хімічними показниками негативно відобразиться на вашому самопочутті.

Проте певна частина сполук, які складають сухий залишок води, мають свої характерні риси. Ми підібрали найбільш поширені ознаки, що свідчать про забрудненість рідини, а надалі монтаж фільтра для води. Тож, неякісна вода вирізняється:

1.        Стороннім неприємним запахом, який може свідчити про появу та розмноження бактерій у рідині.

2.      Появою механічних часток (піску, іржі, глини тощо).

3.      Каламутністю та зміною кольору. Як правило, жовте забарвлення сигналізує про великий вміст сполук заліза, які часто поєднується з іонами магнію чи марганцю.

4.     Великою кількістю накипу в чайнику, що означає значне перевищення солей жорсткості.

5.      Слідами жовтого або білого кольору на побутовій техніці.

При появі хоча б однієї з перелічених вище ознак рекомендується використовувати фільтр для води. Проте часто у споживачів виникають з цим проблеми. Ми підготували покрокові поради, щоб встановлення фільтра під мийку не завдавало господарям проблем та незручностей.

Варіанти очищення води з-під крана

Сфера водоочищення в Україні з кожним роком тільки збільшується. Важливо, що при цьому відбувається постійне вдосконалення та осучаснення обладнання, що дозволяє ефективно справлятися навіть з найскладнішими проблемами неякісної води. Такому попиту сприяла погана екологічна ситуація, а також застарілі мережі водопостачання. Адже у багатьох мешканців багатоквартирних будинків вода з-під крана не придатна навіть для приготування їжі, вже не говорячи про використання для пиття.

Саме тут на допомогу приходить водоочисне обладнання, яке представлене у широкому різноманітті, відрізняється продуктивністю, загальними характеристиками, а також вартістю. Для того, щоб правильно обрати відповідний пристрій рекомендується зробити хімічний аналіз води та за потреби звернутися до спеціалістів. Компанія Softis.ua вже понад 10 років пропонує ефективні та сучасні фільтри, виготовлені за останніми технологіями світових вимог. Ми реалізуємо всі різновиди водоочисного обладнання – від фільтра-глечика до системи зворотного осмосу, а також необхідні складові до нього.

Контактні номери для зв’язку з фахівцями Softis.ua: +38 067 360 07 07 +38 099 360 07 07 +38 073 360 07 07

Правильно встановлюємо фільтр для води

Купивши водоочисне обладнання, виникає питання у встановленні фільтра для води. Особливо це стосується більш продуктивних систем, наприклад осмотичних або потрійних фільтрів. Саме на їх прикладі ми розповімо, як встановити фільтр для води. Щоправда, ця операція має схожі дії, потрібно тільки врахувати особливості того чи іншого обладнання.

Насправді підключення фільтра для води не потребує особливих навичок та вмінь. Для цього процесу знадобиться елементарний набір інструментів, який знайдеться у кожного господаря. Крім того, хочемо звернути вашу увагу на вивчення інструкції фільтра – це допоможе правильно під’єднати всі необхідні елементи, не пошкодивши обладнання. Якщо ж у вас немає бажання чи можливості займатися даним процесом, ви можете скористатися послугою монтажу та пусконалагодження від спеціалістів Softis.ua.

Встановлюємо фільтри зворотного осмосу

Після ознайомлення з інструкцією та експлуатацією обладнання можна братися до встановлення осмотичної системи. Для цього потрібно підготувати такі інструменти: гайковий ключ, викрутка (хрестоподібна), декілька шурупів, а також свердло ½ та дриль. Важливо підготувати місце для роботи – звільнити територію від зайвих речей, які можуть заважати під час монтажу. Також рекомендуємо мати запас ганчірок, на випадок протікання води. Не менш важливим є відповідність комплектації, тому перед початком роботи бажано перевірити всі складові, щоб не виникла проблема у додаткових закупах.

Виконавши організаційні та підготовчі дії, можна розпочинати до процесу монтажу фільтра. Для цього виконайте такий перелік:

1.        Перекрийте доступ холодної води за допомогою спеціального крана, а також спустіть залишки рідини з труб.

2.      Роз’єднайте трубку для подачі води, використовуючи розвідний або гайковий ключ.

3.      Зробіть різьбу для встановлення корпусу.

4.     З’єднайте трійник разом з магістраллю холодної води, після чого вставте кран в муфту.

5.      Роз’єднайте гайку з крана та обкрутіть на неї червону трубку. Потім вставте її в кран та закріпіть гайку.

6.      За допомогою дрилі вмонтуйте дренажний хомут.

7.      Місце для накопичуваного бака може бути різним, тому бажано завчасно звільнити достатню територію для обладнання. Його установка також відрізняється, тому уважно вивчіть інструкцію.

8.      Кран під’єднують до мийки через отвір, діаметром 12,5 мм.

9.      Головний та кінцевий етап – монтаж фільтра. При цьому варто бути уважним з кольором трубок та обов’язково перевірити відсутність протікань з усіх елементів подачі води.

Правильно встановлюємо фільтр

Якщо ви не знаєте, як підключити фільтр для води, дотримуйтеся такої послідовності:

·         У колби зафіксуйте кільця ущільнювачів, після чого вставте поліпропіленовий картридж у першу, а вугільний – у другу.

·         Закріпіть три колби. Це можна легко зробити руками без використання спеціальних інструментів.

·         Роз’єднайте трубку та авторегулятор. Після цього можна подавати холодну воду.

·         Для того, щоб очистити картридж від пилу необхідно злити перші 5-6 л, після чого можна вставляти трубку до регулятора.

·         Відкрутіть колбу та вставте в неї механічний картридж. Потім облаштуйте мембрану в корпусі.

·         На протязі 20-30 хв потрібно спускати холодну воду для очищення та зволоження всіх елементів системи.

·         Тепер на бака можна відкривати кран, а очищену воду навпаки – перекрити.

·         Для повного накопичення баку потрібно близько 2 годин. Після цього часу всю рідину потрібно злити (8 л). Цей процес бажано повторити 2-3 рази.

Після цих маніпуляцій до системи очищення має надходити вода. Якщо це не відбувається, то рекомендуємо звернути увагу на тиск у баку.

Монтаж потрійного фільтра

Порядок підключення цього обладнання дуже схожий на осмотичну систему. Щоправда, дещо полегшений, адже не потрібно монтувати дренаж з накопичувальним баком. Та й до комплектації входить набагато менша кількість елементів, що дозволяє не заплутатися під час збірки. Так, до складу стандартного обладнання входять: корпус та змінні картриджі, трійник ½, крани, сервісний ключ, а також синя та червона трубки, кліпси для фіксації, фум-стрічка.

Так, як потрійний фільтр має меншу кількість елементів, відповідно, що перевірка встановленого обладнання потребує меншу кількість дій. Для цього достатньо почергово відкрити та закрити крани, після чого обрати швидкість подачі рідини (1л/хв). Обов’язково уникайте протікання води з трубок чи кранів. Як і в системі зворотного осмосу, так і в цьому випадку, рекомендується першу воду зливати на протязі 30 хв, щоб очистити картриджі від пилу.

Поради щодо заміни фільтра самотужки

Це тільки на перший погляд здається, що для того, щоб встановити фільтр для води потрібно витратити багато часу та зусиль. Насправді у середньому весь процес займає близько 30 хв, за умови вчасно підготовленої території та попереднього ознайомлення з інструкцією.

Якщо ви монтуєте фільтр вперше, не виключено, що у вас можуть виникнути питання. Це може бути пов’язано з різними комплектаціями обладнання, а також матеріалу виготовлення складових елементів. Окремо звертаємо увагу на заміну картриджів. Вони мають певний термін експлуатації, тому попіклуйтеся про те, щоб модель установки дозволяла використовувати універсальні картриджі, у разі відсутності оригіналу.

Впевнені, що спокійне ознайомлення з кроками встановлення фільтра та ваше бажання допоможуть виконати всі дії правильно, без виникнення проблем чи питань.

Схожі статті
Запитати у менеджера