Є проблеми з водою?

Є проблеми з водою?

Як працює фільтр для очищення води: принцип роботи

 Невід'ємною частиною будь-якої водоочисної системи є фільтр – основа технічного обладнання, яке використовується у системі водопідготовки. Дані установки прийнято поділяти на дві категорії:

·         фільтри для побутового очищення;

·         фільтри для підготовки питної води.

 Кожний із варіантів відрізняється своєю конструкцією, призначення, ступенем очищення, принципом дії та використанням. Зараз відповідне обладнання розглянемо детальніше.

Фільтри для побутового очищення

 Головним призначенням даної установки є запобігання від руйнування трубопроводів та сантехніки. Так, як річкова, озерна та навіть артезіанська вода містить в своєму складі різні домішки (солі металів та кальцію), вони здатні негативно впливати на стінки труб та перехідники. Саме цей фактор може призвести до передчасного псування та ремонту побутових приладів.

 Говорячи про дану категорію фільтрів виокремлюють вузькоспеціалізовані види та більш ефективні (магістральні). До перших відносяться знезалізнювальні речовини. Як правило, їх розташовують на вході трубопроводу до будинку. Це поширений варіант боротьби з іржавою та марганцевою водою, яка залишає сліди на кераміці або техніці.

 Для очищення води від механічних домішок та усунення неприємних запахів найбільш ефективними є магістральні фільтри. На сьогодні їх існує великий вибір, а рівень очищення води залежить від розміру часток, що фільтруються (від 1 до 200 мкм).

Фільтри для отримання питної води

 Вибираючи фільтр для води питної варто звертати увагу не так на характеристики обладнання, як на стан самого водного джерела. На якість початкової води впливають різні механічні (пісок, мул), хімічні (сполуки кальцію, марганцю, хлору) та біологічні домішки. Саме від них залежить не лише смак, а й кольоровість та прозорість води.

Найбільш поширеними фільтрами для очищення питної води є:

·         фільтр-глечик;

·         проточні установки;

·         системи зворотного осмосу;

·         насадки на кран.

 

 Фільтр-глечик – це найпростіший спосіб очищення від механічних домішок, органіки, можливість частково знезаразити воду від мікроорганізмів. Вони легкі у використанні та експлуатації. Для кращого рівня очистки рекомендується змінювати картридж один раз на місяць.

 Проточні установки зручні своєю компактністю та не помітністю. Комплекс із декількох картриджів встановлюють під мийкою. Перед використанням бажано віддати воду на лабораторний аналіз, щоб точно бути впевненим у правильності вибраного обладнання.

 Системи зворотного осмосу – це новітні пристрої, які дозволяють робити воду абсолютно чистою та насичувати корисними елементами. Головним елементом системи є мембрана, через яку пропускають тільки ідеально чисті молекули води. Системи відрізняються конструкцією, тому є можливість обрати ту, яка відповідає вашим потребам.

 Насадки на кран застосовують для малої кількості споживання та за принципом роботи нагадують фільтр-глечики. Окремим видом є магнітні насадки, які здатні знезаражувати воду.

 На сьогодні, вся вода, яка використовується людьми, чи то для пиття, чи для побутових потреб потребує попереднього очищення, тобто додаткового використання фільтрів. Це допоможе не лише пити чисту та здорову воду, а й продовжити термін експлуатації ваших побутових приладів та сантехніки.

 Якщо у вас виникли проблеми з вибором ефективної системи водоочищення, пропонуємо ознайомитися з сучасними та доступними товарами на сайті softis.ua. Наші кваліфіковані фахівці завжди допоможуть у виборі фільтрів та іншого обладнання.

Чекаємо на вас за телефоном: +38 067 360 07 07+38 099 360 07 07+38 073 360 07 07

Схожі статті
Запитати у менеджера