Що таке вугільний фільтр?
Вибравши систему очистки води для свого будинку ми спокійно чекаємо на результат. Але не завжди сподівання себе виправдовують. Іноді якість профільтрованої води не зовсім така, як ми очікували – в ній можуть попадатися дрібні залишки піску, ржавчини або присутній сторонній смак чи запах. Якщо вам зустрічалися перелічені речі, то відповідь однозначна – потрібно встановити вугільний фільтр! Давайте розберемося, як він може вирішити проблему.
І так, розглянемо життєвий приклад!
Ми знаємо, що при легкому отруєнні людині потрібен сорбент, який налаштує мікрофлору та очистить організм від збудника отруєння. І тут на допомогу приходить активоване вугілля. Така ж ситуація відбувається при появі іржі чи мулу у воді після фільтру. І тут вирішує проблему також сорбент, а саме вугілля.
Воно має пористу структуру, що дозволяє швидко вбирати в себе мікроелементи, запах, присмак. Є абсолютно екологічним та безпечним, адже отримують його переважно з деревного вугілля.
Вугільний фільтр застосовується тільки для багатоступеневої очистки води. Представляє собою механізм для очищення води, головний корпус якого в різних виробників може бути як з металу, так і пластиковий.
В середині знаходиться вугільний картридж або звичайне активоване вугілля, деколи гранульоване.
Головним призначенням даного фільтру є кінцева очистка води та покращення органолептичних показників. Процес дуже простий – вода під тиском пропускається через вугільну поверхню, на ній затримуються домішки, після чого вони вступають в реакцію і абсорбується (перетворюються). І тут увагу потрібно звернути на площу абсорбуючої поверхні, адже залежно від неї існують різні види картриджів. Далі розглянемо найбільш поширені.
Картриджі із пресованим вугіллям. Зручні для використання за рахунок можливості використання вугілля різних видів, тобто підходить для різних за хімічним складом вод. Процес відбувається за рахунок змішування вугілля з харчовим пластиком. Після чого під дією високої температури утворюється карбон-блок, який, безпосередньо, і очищує воду.
Картриджі з гранульованим активованим вугіллям. Найбільш поширене для використання вугілля кокосових горіхів. Очистка відбувається через проходження води через гранули, які засипаються в корпус картриджа.
Картриджі з порошковим активованим вугіллям. Найбільш ефективні за всі попередні, за рахунок великої поверхні для фільтрації. Здатні прибирати навіть ледь відчутні присмаки.
Для отримання смачної та корисної води потрібно використовувати фільтри лише з якісним вугіллям.
Саме такі ви знайдете в магазині softis.ua, де підібрані фільтри з найкращих матеріалів, а наші спеціалісти професійно проконсультують та допоможуть у виборі.
Всі різновиди фільтрів мають свої переваги, але є і певні недоліки. Наприклад, фільтруюча основа – вугілля, швидко забивається, тому якщо ви хочете отримати корисну воду, потрібно стежити за терміном експлуатації наповнювача. Даємо вам декілька порад щодо користування вугільним фільтром!
По-перше, ви повинні пам’ятати, що дана очистка води не є основною, а кінцевою, після більш грубої системи водоочищення і використовується виключно для холодної води! Крім того, регулюйте тиск у водопроводі, адже при великому напорі можете нашкодити пристрою. І, звичайно, не забувайте про ознайомлення з інструкцією для використання та експлуатації.
Якщо у вас виникли питання чи потрібна допомога наші фахівці з радістю допоможуть.
Звертайтеся за номером: +38 067 360 07 07 +38 099 360 07 07 +38 073 360 07 07
Затримка води в організмі – це знайоме явище багатьом з нас. Але мало хто здогадується, що цей процес супроводжується не тільки дискомфортом. Як правило, існує перелік супутніх проблем, на які варто звернути увагу. Ми проаналізували думки найкращих фахівців та виокремили поради, як правильно вивести воду з організму.
Науковий прогрес дав змогу вивчити тему води в космосі на новому рівні. Ще якихось 30 років тому вчені лише наводили свої гіпотези щодо того чи іншого факту, а сьогодні вони впевнено запевняють, що вода в космосі існує: молекули рідини були виявлені на Місяці, а пари вологи у твердих шарах Венери. Ці факти є чудовим підтвердженням того, що вода – це життєво важливий елемент не тільки на Землі.
На сьогодні, з розвитком інноваційних технологій важко стверджувати, що існує якийсь один конкретний спосіб очищення води, який би мав суттєві переваги над іншими. Всі методи, які зараз представлені на ринку мають свої переваги та недоліки. Тому, щоб зрозуміти, який саме спосіб очищення води підійде для вас, пропонуємо розглянути кожний окремо.
На сьогодні існує великий асортимент мінералізованих вод, тому не дивно, що вона користується попитом серед споживачів. Одні вживають її в лікувальних цілях, інші – збагачують свій організм корисними мікроелементами. Головне, що вона доступна в магазинах та аптеках, тому зовсім не обов’язково їхати на курорти для покращення стану здоров’я.
Дистильованою називають воду, з якої повністю видалені будь-які домішки, хімічні речовини та інші сполуки, тобто вона є абсолютно чистою. Для чого це роблять? Справа в тому, що дана вода широко використовується як у побуті (для техніки), так і в різних галузях господарства (для поливу, рідина в автомобільній сфері)
Процес очищення води присутній в усіх сферах нашого життя, не є винятком і хімічна промисловість. В цій це потрібно для того, щоб видалити з води домішки різного типу, зменшити жорсткість та вміст металів. Саме після пропускання через фільтр вода придатна для використання як сировина для приготування розчинів та може застосовуватися в системах опалення та охолодження; як спосіб транспортування твердих часток чи промивання систем; в установках мембранного типу котлах.
Для правильного функціонування організм людини потребує постійної підтримки водного балансу. Покращений метаболізм, нормалізація тиску, зменшення ризику виникнення тромбозу, покращене самопочуття – це далеко не весь перелік позитивних результатів щоденного вживання близько 2 л чистої рідини. Щоправда, цей показник залежить від особливостей організму та фізичного навантаження.
Поради щодо встановлення магістрального фільтра
Будуть особливо корисні людям, які обрали обладнання на трубу для початкової стадії очищення. Саме магістральні фільтри є одними з найпоширеніших варіантів поліпшення води для приватних будинків або котеджів. Про особливості різних видів цього обладнання та правила їхнього монтажу розповімо далі.