Одиниці виміру води
Послуги очищення та водопостачання з кожним роком набувають все більшого попиту. Для того, щоб орієнтуватися у вимірах об’ємів рідини, рекомендуємо ознайомитися з даною статтею. Перед прочитанням, нагадуємо, що інтернет-магазин Softis.ua вже понад 10 років спеціалізується на водопідготовчому та очисному обладнанні. Ми знаємо, яку систему фільтрації краще підібрати для будинку, а яка ідеально підійде у квартиру під мийку. Переглянути та замовити весь наявний асортимент зручно на нашому сайті Softis.ua.
1 л – це скільки води?
Всі ми звикли, що найчастіше рідину вимірюють у літрах. Проте, на етикетках бутильованих вод часто вказують одиницю 1 дм3. Власники особистих лічильників подають показники, представлені 1 м3. Як же не заплутатись у всіх одиницях виміру? Пропонуємо вам елементарні математичні переведення, які точно стануть у пригоді:
- 1 л = 1 дм3;
- 1 м3 = 1000 дм3;
- 1 м3 = 1000 л.
Поради для підрахунку лічильників
Користувачі центрального водопостачання щомісяця стикаються із завданням подачі показників лічильника. Як зробити це правильно, розкажемо далі.
Не залежно від того, який лічильник – механічний чи електронний – підрахунок використаних кубів відбувається шляхом відрахування п’яти перших цифр зліва, від даних минулого місяця. Звертаємо увагу, що для правильної та довготривалої роботи водоміра, облаштовують прості механічні фільтри (грязьові). Проте, на вибір очисного обладнання впливає стан води, адже при великих кількостях домішок можуть використовуватися самопромивні фільтри з отворами в сітці 20-100 мкм. Як правило, їх доповнюють редукторами тиску для регулювання подачі води.
Зазначимо, що роблячи переведення з кубічних метрів у літри й навпаки, стан чи температура рідини не впливає на результат. Тобто, 1000 літрів = 1 м3 як для холодної, так і гарячої води, а також ця взаємодія відноситься для сипучих матеріалів. Крім того, дехто помилково думає, що залежно від температури та ступеня засоленості змінюються витрати води. Насправді це хибне розуміння, тому варто запам’ятати, що в 1 м3 вміщується однаковий об’єм рідини, виключенням може бути лише зміна фізичного стану, наприклад перехід з рідкого стану в газоподібний.
Якщо ви стикнулися з проблемою неякісної води з-під крана, єдиним правильним рішенням є встановлення системи очищення. Що потрібно враховувати при виборі фільтра ми розповідали у попередніх статтях. Для того, щоб система очищення була ефективною, рекомендуємо звернутися до фахівців компанії Softis.ua для безкоштовної консультації та допомоги оформлення замовлення.
Для зв’язку телефонуйте: +38 067 360 07 07 +38 099 360 07 07 +38 073 360 07 07