Є проблеми з водою?

Є проблеми з водою?

Очищення стічних вод мікроорганізмами

 

Для того, щоб забезпечити все населення України питною водою, підземних джерел мало. Тому, потрібно використовувати ефективні способи фільтрації та дезінфекції води, що потрапляє до каналізації. Одним з таких варіантів для отримання чистої рідини – є очищення стічних вод мікроорганізмами.

Відразу хочемо вас заспокоїти та запевнити, що каналізаційні води проходять багато ступенів очищення. Цей процес суворо контролюється спеціальними службами, тому кінцева вода, якою ми користуємося з-під крана обов’язково є безпечною.

Етапи очищення стічних вод

Зараз багато споживачів посперечаються з цим, адже мають проблеми з якістю води вдома, а у багатьох вона просто не придатна до вживання. Але ми в котрий раз наголошуємо, що наявність у воді з-під крана механічних домішок (піску, іржі, мулу) – це застарілий стан магістральних трубопроводів. Щодо забруднень у вигляді хлору, важких металів чи інших сполук, то головною причиною їх надлишкового вмісту є промислова галузь району.

Єдиним правильним розв’язанням будь-якої проблеми, пов’язаної зі станом питної води – є використання фільтрів та систем очищення. Компанія Softis.ua вже понад 10 років допомагає пити чисту та корисну воду у себе вдома. Тільки ефективне обладнання, перевірені виробники та якісні моделі фільтрів – це все запорука нашого успіху та вашого задоволення. Детальна консультація щодо вибору водоочисного обладнання за телефоном: +38 067 360 07 07 +38 099 360 07 07 +38 073 360 07 07

Для того, щоб переконатися у тому, що стічні води на станціях водоочищення проходять ретельні фільтраційні системи, пропонуємо розібратися в етапах очищення рідини. Загалом їх чотири:

1.        Механічне очищення.

2.      Нейтралізація біологічним способом.

3.      Фізико-хімічна обробка води.

4.     Дезінфекція.

Очищення стічних вод мікроорганізмами

Щодо першого та двох останніх етапів ніби все зрозуміло (схожий процес відбувається при очищенні води системою зворотного осмосу). Найбільше зацікавлення викликає другий етап – біологічна нейтралізація або ж очищення стічних вод мікроорганізмами. Для чого це потрібно та як відбувається процес? Будемо розбиратися далі.

Основним «фільтруючим» елементом на цьому етапі є мул біологічно активних бактерій, а також звичайних дощових черв’яків. Звісно, що для його утворення обирають спеціальні мікроорганізми, які здатні виділяти відповідні ферменти для очищення та осадження забруднень і рідині.

Отже, як відбувається процес біологічної нейтралізації:

1.        На початку стічну воду поміщають у спеціальний резервуар-камеру, де вона проходить очищення від важких металів та домішок, так зване первинна стадія фільтрації.

2.      Далі очищена вода перекачується до головного елемента – аеротенк з мулом, де відбувається процес окислення для руйнування біологічних домішок.

3.      Після цього рідину потрібно очистити від самого мулу. Для цього її відправляють у спеціальні відстійники, після цього знову закачують до аеротенка.

Після цих етапів підготовлена вода буде проходити наступні стадії очищення – фізико-хімічне та знезараження.

 Здавалося б, що очищення води – це простий та швидкий процес. Проте сьогодні ми дізналися, що за кожною склянкою чистої води з-під крана стоїть довготривала та кропітка робота.

Не п’єте воду у сирому вигляді? Зверніться за допомогою до фахівців Softis.ua і вони знайдуть рішення навіть найскладнішій проблемі! Пийте тільки чисту та корисну воду!

Схожі статті
Запитати у менеджера