Є проблеми з водою?

Є проблеми з водою?

Методи очищення питної води

 

 На сьогодні, з розвитком інноваційних технологій важко стверджувати, що існує якийсь один конкретний спосіб очищення води, який би мав суттєві переваги над іншими. Всі методи, які зараз представлені на ринку мають свої переваги та недоліки. Тому, щоб зрозуміти, який саме спосіб очищення води підійде для вас, пропонуємо розглянути кожний окремо.

 

Методи очищення питної води

 До найбільш поширених методів сучасних систем очищення відносять:

·         Механічний метод

·         Зворотній осмос

·         Метод абсорбції

·         Іонний обмін

Механічна фільтрація, як правило,  завжди є першою стадією очищення води. Принцип роботи  полягає у використанні невеликої сітки, яка затримує частинки більш великих розмірів (пісок, мул, іржа тощо). Використовуючи комплексне очищення води, застосування фільтрів для механічних домішок є обов’язковим. Тому, ігноруючи даний метод, наступна фільтрація води просто недоречна та безглузда.

Принцип зворотного осмосу набирає все більше попиту. Це пояснюється унікальною технологією, що дозволяє очистити воду на 99,7%. Головним елементом системи є мембрана, суть якої полягає у затриманні частинок розмірами більше 0,0001, включаючи солі важких металів, пестицидів, нітратів тощо. В результаті виходить абсолютно чиста вода. І тут виникають певні протиріччя, адже існують прихильники, що стверджують не так про користь, як про шкоду настільки очищеної води. Але сумніву в тому, що вона очищена від різних мікробів та бактерій точно немає. Тому, рекомендуємо після очищення додатково використовувати мінералізатор для насичення корисними мікроелементами.

Метод абсорбції полягає у роботі адсорбенту, який вбирає в себе мікрочастинки. Як правило, найбільш відомим та поширеним є активоване вугілля, адже гарно тримає домішки органіки та навіть спори бактерій. Рідше, деякі виробники у якості адсорбенту використовують синтетичне волокно з порами в розрізі до 0,04 мікрон. Дану нитку намотують на циліндр, що виглядає, як готовий фільтр, що здатний затримувати різного типу бактерії, наприклад, збудників тифу та дизентерії.

Метод іонного обміну дозволяє видалити з води солі металів, зокрема калій та кальцій. Популярність цього принципу пояснюється негативним впливом надлишкових солей  на організм людини та побутових приладів. Як правило, це всім відоме явище накипу в чайнику, або ж підвищена жорсткість. Тому така вода отримала назву жорсткою. Саме іонний метод, а саме заміна одних солей на інші – менш шкідливі, пом’якшує воду.

Як вибрати правильний метод очищення?

 На якому методі зупинитися вирішувати тільки вам. Ми даємо лише поради та рекомендації щодо того чи іншого вибору. Для того, щоб обрати правильну систему очищення потрібно врахувати деякі чинники, зокрема:

·         Потрібно визначить головну проблему, яку потрібно вирішити.

·         Звертайте увагу на кількість осіб та потреби, для яких потрібна чиста вода.

·         Перед вибором проконсультуйтеся з фахівцями, які допоможуть зробити правильний вибір.

 На сайті softis.ua ви зможете переглянути великий асортимент водоочисних систем, а наші висококваліфіковані спеціалісти завжди допоможуть підібрати якісне та довготривале обладнання.

Для консультації телефонуйте: +38 067 360 07 07 +38 099 360 07 07 +38 073 360 07 07

Схожі статті
Запитати у менеджера