Є проблеми з водою?

Є проблеми з водою?

Кремнієва вода. Як приготувати та застосовувати

 

 Враховуючи факт, що через антропогенну діяльність та екологічну ситуацію, стан природної води з кожним роком погіршується, люди знаходять різні способи очищення води. Найпоширенішим є купівля системи очищення, тим паче, що на сьогодні, їх існує достатня кількість та великий різновид. Найкращі виробники та сучасні моделі зібрані на сайті Softis.ua.

 Одним із новітніх методів для покращення стану якості води є використання кремнію. Про ефективність його використання поговоримо далі.

Що таке кремнієва вода?

Перед тим, як зрозуміти, як саме відбувається очищення води, потрібно розібратися у головних поняттях. Отже, кремній – це елемент хімічної таблиці (силіцій Si), а кремінь – це гірська порода, мінерал, до складу якого входить оксид кремнію. Саме останнє слово застосовують, говорячи про «кремнієву воду».

Кремнієва вода – це рідина, що настояна на темно-коричневому мінералі. Простими словами – вода, оброблена кременем.

Історія використання мінералу, як фільтрувального матеріалу, почалася ще з давніх часів. Наші предки викладали стіни та дно криниці, що дозволяло змінювати забарвлення води, а саме вона ставала більш прозорою. Крім того, після вживання такої води, люди менше скаржилися на захворювання.

Головним завданням кременю – є знезараження мікроорганізмів, що присутні у воді та призупинення процесу бродіння. Саме через це, вода очищена за допомогою креміню може довго зберігатися, не втрачаючи цілющих властивостей.

Спосіб приготування та вживання води

Для того, що кремнієва вода була завжди присутня у вашому будинку не потрібно багато зусиль. Достатньо купити мінерал, краще обрати насиченого коричневого кольору, але не чорний, додати його до води із розрахунком 50 г на 3 л рідини. Даний розчин рекомендується залишити у темному місці протягом 2-3 днів. Для того, щоб вода, насичена кремнієм, мала лікувальний ефект дану ємність бажано зверху замотати декількома шарами марлі та залишити при температурі 5°С на тиждень. Вживання такої води не повинне перевищувати 2 л за добу.

 Існують прихильники того, що кремінь потрібно прокип'ятити у воді. Проте, це суперечливий факт, адже завдяки високій температурі розпочинається стрімке насичення води біологічно активними речовинами, що може призвести до інтоксикації.

Вплив кремнієвої води на організм людини

 При розумному використанні кремнієвої води для приготування їжі або для щоденного вживання спостерігаються наступні зміни:

·         покращення обміну речовин та очищення печінки від шкідливих речовин;

·         нормалізація рівня цукру та контроль ваги;

·         загоєння запальних процесів шлунково-кишкового тракту;

·         підвищення тонусу.

 Вагому роль вода, насичена кременем, відіграє і при зовнішньому застосуванні. Її рекомендують для вмивання обличчя при подразненнях, запаленнях; ополіскуванні ротової порожнини, кон'юнктивіті тощо. Косметологія також відмічає схвальний вплив води на стан волосся, шкіри обличчя та голови.

 Своє корисне застосування кременева вода знайшла й у садівництві. Її використовують для поливу рослин, для більшості врожайності та продовження цвітіння. Крім того, перед саджанням насіння в грунт, його рекомендують настояти у теплій кременевій воді. Це дозволить знезаразити зерна від шкідників.

 Способів покращення стану води на сьогодні існує дуже багато. Проте, ми вважаємо, що найкращим методом є встановлення ефективної системи очищення. Це дозволить не лише зекономити час та кошти, а й бути впевненим у постійній наявності чистої води з-під крана. Не знаєте, який саме фільтр обрати? Зверніться до спеціалістів компанії Softis.ua. Їх багаторічний досвід роботи у сфері водоочищення гарантує швидкий підбір фільтра, відповідно до стану вашої води та потреб.

 Замовити очисне обладнання можна на сайті Softis.ua

або за номером: +38 067 360 07 07 +38 099 360 07 07 +38 073 360 07 07

Схожі статті
Запитати у менеджера