Є проблеми з водою?

Є проблеми з водою?

Як зробити іонізовану воду?

 

 

Чи задумувалися ви колись над тим, як зробити іонізовану воду? Якщо ні, то впевнені, що ви просто не знаєте, яку користь вона приховує! Адже більшість людей, які знайомі з позитивними сторонами іонізованої води вже шукають способи отримання її вдома.

У цій статті ми не лише розповімо про особливості іонізованої води, а також розкриємо поради щодо того, як зробити її власноруч без особливих витрат.

Користь іонізованої води

Вже протягом тривалого часу іонізована вода знайшла своїх прихильників по всьому світу. Таке стрімке поширення пояснюється корисними властивостями рідини.

Іонізованою заведено називати таку воду, у якої аніони та катіони розподілені завдяки процесу електролізу. Це сприяє правильному та збалансованому мінеральному складу солей, який покращує стан здоров’я людини. Тому часто таку рідину називають живою водою.

Основними перевагами вживання іонізованої води є:

1.        Нормалізація кислотно-лужного балансу організму, а також виведення шлаків та токсинів.

2.      Сприяє уповільненому старінню, освіжає та тонізує шкіру, надає природної свіжості та рум’янцю.

3.      Заряджає енергією, бадьорить, а також насичує кров киснем, що застерігає від уникнення тромбів.

4.     Знижує рівень холестерину в крові, нормалізує рівень цукру та регулює артеріальний тиск.

Чи всім можна пити іонізовану воду?

Вживання іонізованої води особливо рекомендується людям, які схильні до шкідливих звичок (куріння, алкоголь, не здорова їжа), а також тим, хто вживає воду з-під крана, яка може містити важкі метали та різного типу забруднення.

Знайомі ці проблеми? Покращити стан питної води у вашому домі допоможе встановлення сучасної системи очищення. Однією з найкращих варіантів є система зворотного осмосу, яка здатна видаляти до 99,6% домішок. Особливою перевагою обладнання є можливість використання мінералізатора, який насичує воду всіма необхідними мікроелементами.

Компанія Softis.ua пропонує великий вибір різноманітного водоочисного обладнання – від фільтрів-глечиків до великих систем очищення. Тільки ефективні моделі, від надійних та перевірених виробників. Ознайомитися з усім переліком товарів можна в інтернет-магазині або на сайті компанії. Крім того, діє гаряча лінія для зв’язку з консультантом компанії Softis.ua. У разі виникнення питань, телефонуйте:

  +38 067 360 07 07 +38 099 360 07 07 +38 073 360 07 07

Науковці стверджують, що регулярне вживання іонізованої води значно покращує настрій та зміцнює імунітет. Важливим моментом є той факт, що вона майже не має протипоказань щодо вживання (тільки у разі хронічних захворювань бажано проконсультуватися у лікаря).

Як зробити іонізовану воду?

Для того, щоб вживати корисну воду, без бактерій та мікробів зовсім не обов’язково бігти до магазину за спеціальним обладнанням. Ми підібрали декілька порад, які допоможуть зробити іонізовану рідину вдома.

Спосіб перший – метод насичення сріблом. Він є дещо примітивним, проте доступним та майже безкоштовним, особливо якщо у вас є посуд з цього металу.

Процес:

В ідеалі вам знадобиться срібний глечик, але якщо його немає підійде і будь-який інший предмет з цього матеріалу (ложки, виделки, ніж). Тоді для головної посудини бажано взяти скляний або порцеляновий посуд.

Перед тим, як розпочати іонізування необхідно ретельно вимити місткість, у якій буде відбуватися очищення. Після чого декілька разів налити у неї проточну воду. Після цього посуд готовий до використання. Просто додайте до нього срібні очищені предмети та залиште у темному чистому місті на добу. Важливо, що у приміщення не потрапляли прямі сонячні промені.

Важливо: для більшого результату бажано використовувати воду після очищення від хлору. Підійде звичайний фільтр-глечик. 

Спосіб другий – за допомогою іонізатора. Цей метод є більш вартісним, у порівнянні з попереднім, проте й ефективнішим.

Процес:

Головну частину іонізатора необхідно ретельно очистити під проточною водою. Важливо, щоб вода не потрапила в середину обладнання. Після чого, оберіть скляну посудину з водою та помістіть у неї іонізатор. У приладі налаштований автоматичний час для іонізації, який залежить від ступеня забруднення вашої води. Після закінчення на обладнанні згасне відповідна лампочка.

Висновок

Іонізування води – це поширений процес, тому обирайте варіант, який вам більше до вподоби. Перший – рекомендується при разових вживаннях корисної води. Щодо пиття на постійній основі – найкраще обрати спеціальний іонізатор. Все необхідне водоочисне обладнання просто обрати разом з компанією Softis.ua.

Схожі статті
Запитати у менеджера