Що таке ультрафіолетове очищення води?
Очищення води за рахунок ультрафіолетових хвиль довжиною 250-270 нм. Метод, який виключає будь-які реагенти і полягає в дії ультрафіолетової лампи, яка випромінює хвилі, що проходять через шар води. Це дозволяє очистити рідину від вірусів, бактерій та мікроорганізмів.
УФ-фільтри являють собою камеру, в середині якої знаходиться кварцовий рукав із УФ-лампою. Сама камера або корпус у формі циліндра виготовлений із нержавіючої сталі. До складу кожної системи УФ-знезаражування входить кварцовий чохол, який створений для захисту випромінювача, зокрема захищає його від потрапляння вологи , а також унеможливлює будь-які механічні чи хімічні впливи на нього.
Переваги та недоліки ультрафіолетового очищення
УФ-фільтри – це відносно новий спосіб очищення, але інноваційний. Варто зазначити, що при проходженні ультрафіолетових хвиль через товщу, вода не втрачає свої молекулярні зв'язки, а значить зберігає природний стан.
До основних переваг даного способу очищення відносять:
- Високий ступінь знезараження води – до 99,9% бактерій та мікроорганізмів, що є збудниками тяжких захворювань, наприклад, гепатиту, тифу, холери тощо;
- Абсолютно безпечний. Процес знезараження відбувається за рахунок руйнування ДНК мікроорганізмів ультрафіолетовими хвилями без участі хімічних реагентів. При цьому, бактерії втрачають здатність до існування та гинуть. В результаті очищення немає токсичних відходів, що є безпечно для навколишнього середовища та екології;
- Доступні та недорогі. Багато виробників все частіше віддають перевагу саме УФ-пристроям, адже їх вартість відповідає якості та довгому терміну експлуатації. На сьогодні існує декілька варіантів моделей, які представлені в магазині softis.ua за порівняно низькими цінами;
- Прості у використанні. Для безпеки та зручності експлуатації усі УФ-прилади мають датчики та систему безпеки для безперебійної роботи. Надзвичайно легкі у використанні та створюють малі витрати електроенергії.
Говорячи про мінуси ультрафіолетового очищення води варто наголосити на його обмеженому застосуванні. Що це означає? Справа в тому, що знезараження хвилями можливе лише після попереднього механічного або хімічного очищення. Тому, даний спосіб прийнято вважати не основним, а додатковим методом дезінфекції.
На сьогодні, в гонитві за чистою водою варто віддавати перевагу якісним та перевіреним способам очищення. Безпечним додатковим методом є ультрафіолетове знезараження. Щоб обрати якісний УФ-прилад, який працюватиме не один рік, достатньо звернутися за консультацією до фахівців інтернет-магазину softis.ua. Спеціалісти вищого рівня не лише допоможуть обрати певну модель, а й допоможуть у встановленні та дадуть поради щодо експлуатації та роботи пристрою.
Чекаємо на вас за телефоном: +38 067 360 07 07 +38 099 360 07 07 +38 073 360 07 07
Затримка води в організмі – це знайоме явище багатьом з нас. Але мало хто здогадується, що цей процес супроводжується не тільки дискомфортом. Як правило, існує перелік супутніх проблем, на які варто звернути увагу. Ми проаналізували думки найкращих фахівців та виокремили поради, як правильно вивести воду з організму.
Науковий прогрес дав змогу вивчити тему води в космосі на новому рівні. Ще якихось 30 років тому вчені лише наводили свої гіпотези щодо того чи іншого факту, а сьогодні вони впевнено запевняють, що вода в космосі існує: молекули рідини були виявлені на Місяці, а пари вологи у твердих шарах Венери. Ці факти є чудовим підтвердженням того, що вода – це життєво важливий елемент не тільки на Землі.
На сьогодні, з розвитком інноваційних технологій важко стверджувати, що існує якийсь один конкретний спосіб очищення води, який би мав суттєві переваги над іншими. Всі методи, які зараз представлені на ринку мають свої переваги та недоліки. Тому, щоб зрозуміти, який саме спосіб очищення води підійде для вас, пропонуємо розглянути кожний окремо.
На сьогодні існує великий асортимент мінералізованих вод, тому не дивно, що вона користується попитом серед споживачів. Одні вживають її в лікувальних цілях, інші – збагачують свій організм корисними мікроелементами. Головне, що вона доступна в магазинах та аптеках, тому зовсім не обов’язково їхати на курорти для покращення стану здоров’я.
Дистильованою називають воду, з якої повністю видалені будь-які домішки, хімічні речовини та інші сполуки, тобто вона є абсолютно чистою. Для чого це роблять? Справа в тому, що дана вода широко використовується як у побуті (для техніки), так і в різних галузях господарства (для поливу, рідина в автомобільній сфері)
Процес очищення води присутній в усіх сферах нашого життя, не є винятком і хімічна промисловість. В цій це потрібно для того, щоб видалити з води домішки різного типу, зменшити жорсткість та вміст металів. Саме після пропускання через фільтр вода придатна для використання як сировина для приготування розчинів та може застосовуватися в системах опалення та охолодження; як спосіб транспортування твердих часток чи промивання систем; в установках мембранного типу котлах.
Для правильного функціонування організм людини потребує постійної підтримки водного балансу. Покращений метаболізм, нормалізація тиску, зменшення ризику виникнення тромбозу, покращене самопочуття – це далеко не весь перелік позитивних результатів щоденного вживання близько 2 л чистої рідини. Щоправда, цей показник залежить від особливостей організму та фізичного навантаження.
Поради щодо встановлення магістрального фільтра
Будуть особливо корисні людям, які обрали обладнання на трубу для початкової стадії очищення. Саме магістральні фільтри є одними з найпоширеніших варіантів поліпшення води для приватних будинків або котеджів. Про особливості різних видів цього обладнання та правила їхнього монтажу розповімо далі.