Є проблеми з водою?

Є проблеми з водою?

 

Що таке ультрафіолетове очищення води?

 Очищення води за рахунок ультрафіолетових хвиль довжиною 250-270 нм. Метод, який виключає будь-які реагенти і полягає в дії ультрафіолетової лампи, яка випромінює хвилі, що проходять через шар води. Це дозволяє очистити рідину від вірусів, бактерій та мікроорганізмів.

 УФ-фільтри являють собою камеру, в середині якої знаходиться кварцовий рукав із УФ-лампою. Сама камера або корпус у формі циліндра виготовлений із нержавіючої сталі. До складу кожної системи УФ-знезаражування входить кварцовий чохол, який створений для захисту випромінювача, зокрема захищає його від потрапляння вологи , а також унеможливлює будь-які механічні чи хімічні впливи на нього.

Переваги та недоліки ультрафіолетового очищення

 УФ-фільтри – це відносно новий спосіб очищення, але інноваційний. Варто зазначити, що при проходженні ультрафіолетових хвиль через товщу, вода не втрачає свої молекулярні зв'язки, а значить зберігає природний стан.

До основних переваг даного способу очищення відносять:

  • Високий ступінь знезараження води – до 99,9% бактерій та мікроорганізмів, що є збудниками тяжких захворювань, наприклад, гепатиту, тифу, холери тощо;
  • Абсолютно безпечний. Процес знезараження відбувається за рахунок руйнування ДНК мікроорганізмів ультрафіолетовими хвилями без участі хімічних реагентів. При цьому, бактерії втрачають здатність до існування та гинуть. В результаті очищення немає токсичних відходів, що є безпечно для навколишнього середовища та екології;
  • Доступні та недорогі. Багато виробників все частіше віддають перевагу саме УФ-пристроям, адже їх вартість відповідає якості та довгому терміну експлуатації. На сьогодні існує декілька варіантів моделей, які представлені в магазині softis.ua за порівняно низькими цінами;
  • Прості у використанні. Для безпеки та зручності експлуатації усі УФ-прилади мають датчики та систему безпеки для безперебійної роботи. Надзвичайно легкі у використанні та створюють малі витрати електроенергії.

Говорячи про мінуси ультрафіолетового очищення води варто наголосити на його обмеженому застосуванні. Що це означає? Справа в тому, що знезараження хвилями можливе лише після попереднього механічного або хімічного очищення. Тому, даний спосіб прийнято вважати не основним, а додатковим методом дезінфекції.

На сьогодні, в гонитві за чистою водою варто віддавати перевагу якісним та перевіреним способам очищення. Безпечним додатковим методом є ультрафіолетове знезараження. Щоб обрати якісний УФ-прилад, який працюватиме не один рік, достатньо звернутися за консультацією до фахівців інтернет-магазину softis.ua. Спеціалісти вищого рівня не лише допоможуть обрати певну модель, а й допоможуть у встановленні та дадуть поради щодо експлуатації та роботи пристрою.

Чекаємо на вас за телефоном: +38 067 360 07 07 +38 099 360 07 07 +38 073 360 07 07

Схожі статті
Запитати у менеджера